Szablon:Tabela roslin: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 12: | Linia 12: | ||
|- | |- | ||
! Krzewy | ! Krzewy | ||
| − | | [[Cisojałowiec Żywotnikolistny]] - [[Dzwonnik Jałowcowy Czarny]] - [[Dziurdzioch Stepowy]] - [[Konopie Dziesiętne]] - [[Krzew Illthu]] - [[Piekielny Cierń]] - [[Wawrzyn Cmentarny]] | + | | [[Cisojałowiec Żywotnikolistny]] - [[Dzwonnik Jałowcowy Czarny]] - [[Dziurdzioch Stepowy]] - [[Evanerba]] - [[Konopie Dziesiętne]] - [[Krzew Illthu]] - [[Piekielny Cierń]] - [[Wawrzyn Cmentarny]] |
|- | |- | ||
! Owoce | ! Owoce | ||