Szablon:Tabela bestii: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 6: | Linia 6: | ||
|- | |- | ||
! Gryzonie | ! Gryzonie | ||
| − | | [[Arratoi]] - [[Lotki]] - [[Szczurodziej]] | + | | [[Arratoi]] - [[Lotki]] - [[Szczurodziej]] - [[Usypiacz Północny]] |
|- | |- | ||
! Jaszczuropodobne | ! Jaszczuropodobne | ||