Szablon:Tabela bestii: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 24: | Linia 24: | ||
|- | |- | ||
! Nieumarłe | ! Nieumarłe | ||
| − | | [[Kościej]] - [[Rodoptak]] | + | | [[Kościej]] - [[Rodoptak]] - [[Żałobnik]] |
|- | |- | ||
! Nosorożcowate | ! Nosorożcowate | ||
| Linia 45: | Linia 45: | ||
|- | |- | ||
! Roślinopodobne | ! Roślinopodobne | ||
| − | | [[Aarkid]] - [[Aphylla]] - [[Baie]] - [[Cierniowiec Różanogłowy]] - [[Fung Leśny]] - [[Odri]] - [[Zahra]] | + | | [[Aarkid]] - [[Aphylla]] - [[Bagienniak]] - [[Baie]] - [[Cierniowiec Różanogłowy]] - [[Fung Leśny]] - [[Odri]] - [[Zahra]] |
|- | |- | ||
! Słoniowate | ! Słoniowate | ||