Szablon:Tabela bestii: Różnice pomiędzy wersjami
Z Grymuar
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|- | |- | ||
! Humanoidalne | ! Humanoidalne | ||
| − | | [[ | + | | [[Relvanie]] |
|- | |- | ||
! Jaszczuropodobne | ! Jaszczuropodobne | ||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|- | |- | ||
! Humanoidalne | ! Humanoidalne | ||
| − | | [[ | + | | [[Relvanie]] |
|- | |- | ||
! Jaszczuropodobne | ! Jaszczuropodobne | ||